Otvoreno atletsko prvenstvo Hrvatske - 3. i 4.6.2006.

 

Rezultati atletičara Zagrebačkog športskog saveza invalida

Poredak     St. br.    Ime i prezime        Vjetar    Rezultat    Bodovi
60 m         Dječaci
    5.    141    Andrej VELIĆAN    ZŠSI Zagreb         T13    (+1,1)    12,35

60 m         Djevojčice    
    1.    142    Andreja VELIĆAN    ZŠSI Zagreb         T13    (+1,1)    14,67

100 m         Muški 
100 m         Men 12
    1.    125    Goran ŽEŽELJ    1980    ZŠSI Zagreb         T12    (+2,2)    12,08    1
100 m         Men 13
    2.    137    Marijo JOZIĆ    ZŠSI Zagreb         (+4,2)    13,86    1
100 m         Men 37
    1.    132    Marijan PAJVOT    ZŠSI Zagreb         T37    (+3,9)    13,78    3
100 m         Men 54
    3.    121    Ivan HUSNJAK    1963    ZŠSI Zagreb         T54    (+2,7)    30,33    1
100 m         Men O
    1.    134    Neven KOVAČEV    1987    ZŠSI Zagreb         O    (+3,2)    12,60    3
    2.    124    Tomislav HRBUD    ZŠSI Zagreb         O    (+3,2)    13,55    2
    3.    119    Saša MARKOVIĆ    ZŠSI Zagreb         O    (+3,2)    13,74    1
    4.    140    Krunoslav ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         O    (+3,2)    15,87    1

100 m         Žene
Petoboj   - 100 m         Žene
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         (+1,2)    13,57    673
    3.    130    Josipa ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         (+1,2)    14,91    469
    2 / 16

400 m         Muški
400 m         Men 11
    1.    135    Petar BEŠLIĆ    ZŠSI Zagreb         T11    1:10,10    1
400 m         Men 12
    1.    125    Goran ŽEŽELJ    1980    ZŠSI Zagreb         T12    56,90    1
400 m         Men 13
    2.    138    Nikola KRIŠTOFIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    1:25,44    1
    .    139    Robert STRILIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    DNS
    3.    121    Ivan HUSNJAK    1963    ZŠSI Zagreb         T54    2:29,79

400 m         Žene
800 m         Žene
Petoboj   - 800 m         Žene
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         2:42,13    549
    2.    130    Josipa ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         3:03,07    337
1500 m         Muški
1500 m         Men 12
    1.    123    Vedran LOZANOV    1985    ZŠSI Zagreb         T12    4:27,44    1

1500 m Žene
1500 m         Women 12
1500 m         Women 13
    1.    112    Marija MIKULIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    5:36,17    1
    2.    128    Ivana MATOŠEVIĆ    1987    ZŠSI Zagreb         T13    5:38,85    1

Skok u dalj / Long jump         Žene
Petoboj   - Skok u dalj         Žene
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         5,59    726

Bacanje kugle / Shotput         Muški
Bacanje kugle 7,26kg         Men 12
    1.    122    Branimir BUDETIĆ    ZŠSI Zagreb         5kg    13,10    810    3
    Rezultati    1. dan
Bacanje kugle 4kg         Men 54
    8.    117    Dragan VASIĆ    1957    ZŠSI Zagreb         4,18    1
    9.    116    Davor ZOBEC    1956    ZŠSI Zagreb         3,58    1
Bacanje kugle 7,26kg         Men O
    1.    134    Neven KOVAČEV    1987    ZŠSI Zagreb         8,74    3
    2.    114    Vladimir GJURGJEVIĆ    ZŠSI Zagreb         8,46    2

Bacanje kugle / Shotput         Žene
Petoboj   - Bacanje kugle 4kg         Žene
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         10,92    590
Bacanje kugle 4kg         Women 12
    1.    109    Kristina ŠKRLEC    ZŠSI Zagreb         6,80    420    3
    2.    133    Kristina IVANKOVIĆ    ZŠSI Zagreb         6,33    2
    3.    110    Antonija IVANKOVIĆ    ZŠSI Zagreb         6,13    1
Bacanje kugle 3kg         Women 54
    2.    111    Biserka JAKOPČEVIĆ    1957    ZŠSI Zagreb         3,09    2
Bacanje kugle 3kg         Women 55
    4.    108    Barbara HORVAT    ZŠSI Zagreb         1,96    1

Bacanje diska / Discus         Žene
Petoboj   - Bacanje diska         Žene
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         36,13    579
    4.    130    Josipa ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         9,35    94

Bacanje koplja / Javelin         Muški
Bacanje koplja 800gr         Men 12
    3.    122    Branimir BUDETIĆ    ZŠSI Zagreb         F12    39,42    702    3
Bacanje koplja 800gr         Men 43
    5.    127    Damjan LISKA    ZŠSI Zagreb         F43    19,35    354
    .    118    Denis SLUNJSKI    ZŠSI Zagreb         F40     DNS
Bacanje koplja 600gr         Men 54
    6.    117    Dragan VASIĆ    1957    ZŠSI Zagreb         8,29    1
    .    116    Davor ZOBEC    1956    ZŠSI Zagreb         DNS
Bacanje koplja 800gr         Men O
    1.    114    Vladimir GJURGJEVIĆ    ZŠSI Zagreb         27,17    3

Bacanje koplja / Javelin         Žene
Bacanje koplja 600gr         Women 55
    4.    108    Barbara HORVAT    ZŠSI Zagreb         4,32    1

200 m         Muški
200 m         Men 12
    1.    125    Goran ŽEŽELJ    1980    ZŠSI Zagreb         T12    (+2,1)    24,63    1
    2.    122    Branimir BUDETIĆ    ZŠSI Zagreb         T12    (+2,1)    25,99    1
200 m         Men 13
    2.    137    Marijo JOZIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    (-0,7)    30,63    1
    3.    138    Nikola KRIŠTOFIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    (-0,7)    37,39    1
    .    139    Robert STRILIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    DNS
200 m         Men 37
    .    132    Marijan PAJVOT    ZŠSI Zagreb         T37    DNS
200 m         Men 54
    2.    121    Ivan HUSNJAK    1963    ZŠSI Zagreb         T54    (+1,9)    1:02,40    2
200 m         Men O
    1.    124    Tomislav HRBUD    ZŠSI Zagreb         O    (-0,7)    28,05    3
    2.    134    Neven KOVAČEV    1987    ZŠSI Zagreb         O    (-0,7)    29,80    2
    3.    140    Krunoslav ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         O    (-0,7)    35,10    1

200 m         Žene
200 m         Women O
    1.    130    Josipa ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         O    (+2,1)    32,59    1
800 m         Muški
800 m         Men 12
    .    123    Vedran LOZANOV    1985    ZŠSI Zagreb         T12    DNS
800 m         Men 13
    .    139    Robert STRILIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    DNS
800 m         Women 13
    1.    112    Marija MIKULIĆ    ZŠSI Zagreb         T13    2:40,38    1
    2.    128    Ivana MATOŠEVIĆ    1987    ZŠSI Zagreb         T13    2:43,76    1

Skok u dalj / Long jump         Muški
Skok u dalj         Men 13
    2.    137    Marijo JOZIĆ    ZŠSI Zagreb         F13    4,60    638    1
    .    138    Nikola KRIŠTOFIĆ    ZŠSI Zagreb         F13    DNS
    .    131    Fran SKRAČIĆ    ZŠSI Zagreb         F13    DNS
Skok u dalj         Men 37
    1.    132    Marijan PAJVOT    ZŠSI Zagreb         4,10    703    3
Skok u dalj         Men O
    1.    124    Tomislav HRBUD    ZŠSI Zagreb         4,76    3
    2.    140    Krunoslav ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         3,67    2
    .    119    Saša MARKOVIĆ    ZŠSI Zagreb         DNS

Skok u dalj / Long jump         Žene
Skok u dalj         Women 12
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         (+1,3)    5,46    765    1
    13 / 16
Skok u dalj         Women O
    1.    130    Josipa ŽILIĆ    ZŠSI Zagreb         3,36    1

Bacanje diska / Discus         Muški
Bacanje diska 1kg         Men 54
    7.    117    Dragan VASIĆ    1957    ZŠSI Zagreb         10,00    1
    .    116    Davor ZOBEC    1956    ZŠSI Zagreb         DNS
Bacanje diska 2kg         Men O
    1.    114    Vladimir GJURGJEVIĆ    ZŠSI Zagreb         26,65    3

Bacanje diska / Discus         Žene
Bacanje diska 1kg         Women 12
    1.    113    Marija IVEKOVIĆ    1981    ZŠSI Zagreb         32,61    670    1
Bacanje diska 1kg         Women 55
    6.    108    Barbara HORVAT    ZŠSI Zagreb         F55    4,80    131    1

Sadržaj vezan uz projekt odražava isključivo stajalište autora sadržaja i Komisija se ne može smatrati odgovornom prilikom uporabe informacija koje se u njoj nalaze.

 Stajališta izražena u vezi projekta isključiva su odgovornost Zagrebačkog športskog saveza osoba s invaliditetom i ne odražavaju nužno stajalište Ureda za udruge Vlade Republike Hrvatske.

Projekt je financiran iz proračuna Grada Zagreba. Sadržaj vezan uz projekt u isključivoj je odgovornosti Zagrebačkog športskog saveza osoba s invaliditetom i ni pod kojim se uvjetima ne može smatrati kao odraz stajališta Grada Zagreba.

 

Popularno

  • Razgovor s plivačicom Natašom Sobočan

        Ja sam osoba koja ne odustaje lako! Rođena je u Zagrebu, 30. studenog 1976. godine. Članica ...

  • Započela je provedba projekta Change Your Mindset-Sport4Everyone

    Cilj ovog projekta jest inkluzija mladih osoba s invaliditetom (u dobi od 15-29 godina) u rekreativne sportske aktivnosti te podizanje razine svijesti o potrebama fizičke aktivnosti kao osnove za zdravi način života.

  • Intervju: Branimir Budetić

    Branimir Budetić (25) hrvatski je paraolimpijac koji se natječe u bacanju koplja i petoboju. U Pekingu je 2008. osvojio srebrnu medalju u svojoj disciplini za slabovidne osobe, a četiri godine kasnije broncu na Paraolimpijadi u Londonu. Dobitnik je brojnih medalja i priznanja, proglašen je najboljim sportašem Republike Hrvatske za osobe s invaliditetom 2013. od strane Hrvatskog paraolimpijskog odbora.

  • Intervju: Ivan Katanušić

    "Nakon što sam osigurao plasman za Rio u ožujku, veliki teret sam skinuo s leđa jer sam se prošle godine teško ozlijedio", kaže uz ostalo jedan od naših kandidata za paraolimpijsku medalju u Rio de Janeiru

  • Najbolje sportašice, sportaši i ekipe

    Najbolji sportašica i sportaš 2015. 2015. Najbolja sportašica - Mikela Ristoski Najabolji sporta ...

  • ŠDOI URIHO: Dodjela medalja sportašima s invaliditetom u sklopu 15. športskih susreta

    "Nadam se da ćemo vas i dalje uveseljavati svojim rezultatima. Najvažnije je uvijek dati sve od sebe i da se osjećamo kao dio nečega važnog“, rekla je s osmijehom Sandra Paović, paraolimpijska pobjednica u stolnom tenisu